Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Špeciálne vyvinutá pleťová voda s propolisom je určená predovšetkým pre problematickú aknóznu pleť. 

Účinná kombinácia látok efektívne obmedzuje produkciu mazu. Má vynikajúce hojivé účinky.

Pôsobí proti rozvoju mikroorganizmov. Pri pravidelnom používaní Pleťovej vody na akné sa zlepšuje celkový vzhľad a zdravie pleti. Ideálna je kombinácia a používanie pleťovej vody spolu s pleťovým krémom na akné. Výrazne sa tým zvyšuje účinnosť. Vhodné pre každodenné použitie, najlepšie ráno-večer.

Použitie:

vodu naneste na vatový tampón a dôkladne vyčistite celú tvár.

Zloženie:

Zloženie: Polyacrylamide (and) C 13-14 Isoparafi n (and) Laureth-7, Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Ascorbic Acid (and) Citric, Acid (and) PEG-8, Propylene Glycol, Aqua, Laminaria Saccharina, Aqua, Tocopheryl Acetáte, Propolis cera, Cetearyl Ethylhexanoate, Dizolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Glycerol, Disodium EDTA, Sodium hydroxide, Octoxynol-11, Polysorbate 20, Propolis cera, 2-Brono-2Nitropropane-1,3-Diol, Aqua, Algae extrakt, Propylene glycol

Dátum spotreby: viď obal

Objem: 120 g


 Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. O konkrétnych účinkoch si preto prečítajte v externých zdrojoch a na internete, prípadne nás kontaktujte ohľadom usmernenia zdrojov. 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Pleťová voda na akné 120g

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: Pleťová voda s propolisom 120g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,80€

Súvisiace produkty

Štítky: akné