Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Znížená cena!! výborná na dezinfekciu ústnej dutiny


Vážení zákazníci. Fytotéka Selce ukončila svoju dlhoročnú výrobu propolisovej  tinktúry.  Technológiu výroby prevzal nový výrobca.

Je možné použiť:  ako kozmetický prostriedok, na vonkajšiu osobnú hygienu, starostlivosť o ústnu dutinu. Na pokožku je možné použiť priamo alebo zriedenú prevarenou pitnou vodou v pomere 1 diel tinktúry a 1 diel vody. 

Len 0,01 až 0,05 % ľudí je alergických na propolis. Alergiu zistíme tak, že tampón vaty namočíme v propolisovej tinktúre a potrieme zápästie. Ak koža do 24 hod nesčervená, môžeme používať.

Upozornenie: propolis je prírodný produkt, pre ďalšiu liečbu je vhodná konzultácia s odborným lekárom, 

tinktúru riediť vodou


Letáčik priložený 

Zloženie: etylalkohol, voda, propolis, mentol /obsah etylalkoholu: 60% hmotnostných /67% objemových//

Objem: 50 ml


Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.
Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Propolisová tinktúra 50ml

  • Výrobcovia EMKO s.r.o.
  • Kód produktu: Propolisová tinktúra
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,80€

Súvisiace produkty