Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

  • Včelí vosk 250ml čierny

Včelí vosk -  Univerzálny balzam na kožu a drevo

Prírodný balzam z včelieho vosku skvele čistí, udržuje a tiež oživuje odtieň kožených odevov, topánok,  motorkárskych kombinéz, čalúneného koženého nábytku, kožených sedacích súprav, automobilových sedačiek, jazdeckých postrojov, drevených okenných rámov, starožitného dreveného nábytku a pod. 

Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a ošetruje topánky, kožené bundy, tašky, kožený nábytok jazdecké nástroje, drevo, nábytok, autointeriér a atď. Môže sa používať na prírodnú ,leštenú alebo lakovanú umelú kožu, ktorej uchováva jej vzhľad a predlžujú jej životnosť.

Použitie:

Prírodné prísady balzamu chránia,  vyživujú a urobia kožu a drevo nepremokavou, koži vrátia jej pôvodnú mäkkosť a farbu. Uchovávajú jej vzhľad a tak predlžujú jej životnosť. Navráti pôvodnú farbu, na prírodnú leštenú alebo lakovanú umelú. Kvalitne vyčinená pravá koža je jeden z najpríjemnejších materiálov.


Balzam  nanesieme na špongiu alebo mäkkú bavlnenú handričku a rozotrieme. Necháme pôsobiť, najlepšie cez noc, a ráno znova preleštíme čistou bavlnenou handričkou.   Nepoužívať na brúsenú kožu a semiš a iné velurové povrchy. Životnosť balzamu je neobmedzená.  Zabraňuje prenikaniu vody do materiálu.

 

Balenie obsahuje:

1 x Universal leder balsam na drevo a kožu s objemom 250ml

Zloženie: alifatické uhľovodíky, včelí vosk, vazelína, parafín, ricínový olej, lanolín

Krajina pôvodu: Nemecko

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Včelí vosk 250ml čierny

  • Kód produktu: včelí vosk 250ml čierny
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,80€