Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

  • Včelí vosk 250ml

Universal leder balsam - Univerzálny balzám na kožu a drevo

Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a ošetruje topánky, kožené bundy, tašky, kožený nábytok jazdecké nástroje, drevo, čalunený nábytok, autointeriér a atď. Môže sa používať na prírodnú ,leštenú alebo lakovanú umelú kožu, ktorej uchováva jej vzhľad a predlžujú jej životnosť.

Použitie:

Balzam na čistenie kože a kožených výrobkov

Univerzálny balzam na kožu a drevo s obsahom originálneho včelieho vosku. Čistí a ošetruje topánky, kožené bundy, tašky, kožený nábytok, drevo, čalúnnený nábytok atď. Môže sa používať na prírodnú, leštenú alebo lakovanú umelú kožu.

Prírodné prísady balzamu chránia vyživujú a urobia kožu a drevo nepremokavou, koži vrátia jej pôvodnú mäkkosť a farbu. Uchovávajú jej vzhľad a tak predlžujú jej životnosť. Navráti pôvodnú farbu prírodnú leštenú, alebo lakovanú umelú.

Universal leder balsam - Balzám nanesieme na špongiu alebo mäkkú handričku a rozotrieme. Nepoužívať na brúsenú kožu a semiš a iné velurové povrchy. Životnosť balzámu je neobmedzená. Zabraňuje prenikaniu vody do meteriálu.

Kvalitne vyčinená pravá koža je jedným z najpríjemnejších materiálov. Aby sme čo najdlhšie zachovali jej krásu, je potrebné výrobky z tohto ušľachtilého materiálu chrániť, ošetrovať a tiež navlhčovať. 

Prírodný balzam z včelieho vosku skvele čistí, udržuje a tiež oživuje odtieň kožených odevov, motocyklových kombinéz, galantérie, čalúnenie, koženého sedacieho nábytku i automobilových sedačiek, jazdeckých postrojov a ďalších výrobkov. 

 

Balenie obsahuje:

1 x Universal leder balsam na drevo a kožu s objemom 250ml

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Včelí vosk 250ml

  • Kód produktu: včelí vosk
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,00€