Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

  • Včelí vosk 250ml

Universal leder balsam - Univerzálny balzám na kožu a drevo

Univerzálny balzam na kožu s obsahom originálneho včelieho vosku. Univerzálny balzám na kožu, je zložený z čisto prírodných materiálov bez chemickej úpravy, je zdraviu neškodný a obsahuje včelí vosk, prírodné tuky a oleje.  Čistí a ošetruje topánky, kožené bundy, tašky, kožený nábytok jazdecké nástroje, drevo, nábytok, autointeriér a atď. Môže sa používať na prírodnú ,leštenú alebo lakovanú umelú kožu, ktorej uchováva jej vzhľad a predlžujú jej životnosť.

Použitie:

Prírodné prísady balzamu chránia,  vyživujú a urobia kožu a drevo nepremokavou, koži vrátia jej pôvodnú mäkkosť a farbu. Uchovávajú jej vzhľad a tak predlžujú jej životnosť. Navráti pôvodnú farbu, na prírodnú leštenú alebo lakovanú umelú.


 Balzám nanesieme na špongiu alebo mäkkú bavlnenú handričku a rozotrieme. Nepoužívať na brúsenú kožu a semiš a iné velurové povrchy. Životnosť balzámu je neobmedzená. Zabraňuje prenikaniu vody do materiálu.

Kvalitne vyčinená pravá koža je jedným z najpríjemnejších materiálov. Aby sme čo najdlhšie zachovali jej krásu, je potrebné výrobky z tohto ušľachtilého materiálu chrániť, ošetrovať a tiež navlhčovať. 

Prírodný balzam z včelieho vosku skvele čistí, udržuje a tiež oživuje odtieň kožených odevov, motocyklových kombinéz, galantérie, čalúnenie, koženého sedacieho nábytku i automobilových sedačiek, jazdeckých postrojov a ďalších výrobkov. 

 

Balenie obsahuje:

1 x Universal leder balsam na drevo a kožu s objemom 250ml

Zloženie: alifatické uhľovodíky, včelí vosk, vazelína, parafín, ricínový olej, lanolín

Info: farebné vyobrazenie výrobku /obal/ nemusí byť totožné s dodaným tovarom

Krajina pôvodu: Nemecko

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

Včelí vosk 250ml

  • Kód produktu: včelí vosk
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,00€