Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

O nás

Sme malá rodinná firma z Terchovej , ktorá má rada prírodu a veci z nej.

Táto stránka vznikla na radosť nám a hlavne našich zákazníkov, ktorí nás poznajú z jarmokov, podujatí a trhov z celého Slovenska.

Už dlhšiu dobu sa zaoberáme predajom včelích produktov a výrobkov z nich. Predávame iba zdravé, prírodné a kvalitné výrobky. Spolupracujeme so včelármi a firmami zo Slovenska a Čiech, ktorí sa zaoberajú výrobou týchto včelích produktov. Oni sú zárukou, že v našom e-shope nakupujete len prvotriedne výrobky.

V našej ponuke nenájdete produkty z EÚ a mimo EÚ.

V súčasnej pretechnizovanej, prechemizovanej dobe je človek neustále vystavený duševných a telesným stresom. Dostavuje sa vyčerpanie, klesá odolnosť voči chorobám. Veľký podiel na chorobnosti má i nezdravá životospráva, nedostatok pohybu, neracionálna výživa. Ako však zmierniť tieto neduhy a odstrániť ich z nášho života?

Príroda nám bola od nepamäti nápomocná.  Pohyb v nej regeneruje telo aj dušu, nachádzame v nej krásu a poučenie. A príroda nám dodnes ponúka svoje dary: liečivé rastliny, minerálne vody, plody ovocných stromov. Od najstarších dôb ľudstva patria k týmto darom aj včelie produkty: med, peľ, propolis, vosk a včelí jed.