Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

O nás

Pozdravujeme Vás, priatelia a známi.

Sme malá rodinná firma z Terchovej. 

Táto stránka vznikla na radosť nám a hlavne našich zákazníkov, ktorí nás poznajú z jarmokov, podujatí a trhov z celého Slovenska.

Už dlhšiu dobu sa zaoberáme predajom včelích produktov a výrobkov z nich. Snažíme sa predávať len zdravé a prírodné produkty. Spolupracujeme s včelármi a firmami zo Slovenska a Čiech, ktorí sa zaoberajú výrobou týchto včelích produktov. Oni sú zárukou, že v našom e-shope nakupujete len poctivé výrobky. 

Nepredávame produkty mimo krajín EÚ.

Dnešná doba je uponáhľaná, premodernizovaná, pretechnizovaná. Často siahame po medikamentoch na zmiernenie únavy, stresu a vyčerpania. Pritom akoby sme zabúdali, že sama príroda vlastní ohromné množstvo účinných látok, len treba po nich siahnuť a správne si vybrať. Sú to produkty ako med, propolis, peľ, materská kašička, včelí jed...

Už naši rodičia a prarodičia poznali silu prírody, len my sme akosi na ňu zabudli. Obklopujeme sa vecami a prehliadame tie malé a veľmi dôležité pre naše zdravie. Niekedy stačí veľmi málo...no poďte nakuknúť. 

Neváhajte nás kontaktovať, dvíhame vždy telefón  a odpovedáme na e-mail.

Vzhľadom na situáciu s COVID-19 sú na území Slovenska zakázané hromadné podujatia (jarmoky, trhy).

Jedinou spojnicou s našimi zákazníkmi je tento e-shop.

Ďakujeme!


Doma nakupujem

Prečo je dôležité nakupovať doma?

Slováci minú asi 1,6 miliardy eur ročne na nákupy v zahraničí, a to len keď počítame platby platobnou kartou. Z toho viac než 300 miliónov minieme len na vianočné nákupy.
Tieto peniaze môžu pomôcť slovenskej ekonomike, teda nám všetkým, opäť sa postaviť na nohy a udržať ohrozené pracovné miesta.

Veríme, že iba keď si budeme navzájom pomáhať, krízu prekonáme.

Preto vznikla iniciatíva Doma nakupujem, na podporu nákupov na Slovensku, a to nielen v tomto predvianočnom období.

Pridajte sa k nám aj vy a nakupujte tovary a služby v obchodoch a e-shopoch doma na Slovensku.