Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Nechtíková masť 50ml

Nechtíková masť 50ml

Milí zákazníci  teraz  naozaj potrebujeme, aby ste  nakupovali doma, v obchodoch a e-shopoch podnikajúcich na Slovensku. Nákupom doma pomáhate chrániť domáce pracovné miesta a my vám za to už teraz ďakujeme. #domanakupujem

Nechtíková masť 50ml

Nechtíková masť je vyrobená z oranžových kvetov nechtíka lekárskeho a vhodného masťového základu v hmotnostnom pomere 1:5.

Zloženie: extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, biela kozmetická vazelína, lanolín.

Použitie:

Nechtíková masť sa používa ako kozmetický prostriedok na zjemnenie a skrášlenie pokožky, na regeneráciu suchej a popraskanej pokožky tváre i rúk a k starostlivosti o nechty. Zjemňuje vrásky na tvári a spomaľuje ich tvorenie. Je vhodná na ochranu pokožky pred nepriaznivými účinkami poveternostných vplyvov a na ošetrenie rúk po práci s čistiacimi prostriedkami, náterovými a stavebnými hmotami.
Na pokožku sa nechtíková masť nanáša natieraním v  tenkej vrstve niekoľkokrát denne.

Vedľajšie účinky: Škodlivé účinky neboli zistené.

Spôsob skladovania: Na chladnom a suchom mieste. Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky , informácie a zdravotné tvrdenia. O konkrétnych účinkoch si preto prečítajte v externých zdrojoch a na internete, prípadne nás kontaktujte ohľadom usmernenia zdrojov. 

Poštovné ZDARMA pri objednávke nad 50,- eur.


DOVOLENKA od 18.06. - 3.7.2021

Objednávky budú vybavené až po tomto termíne. 

Ďakujeme za pochopenie.


Nechtíková masť 50ml

Nechtíková masť 50ml

 AKCIADajme ľuďom to, čo je dobré... Vzhľadom k nariadeniu E..

3,10€

Zobrazenie 1 až 1 z 1 (1 stránok)