Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

  • Perga peľ 90g

PERGA - včelí chlieb

Ako vzniká tento jedinečný produkt?

Včely ho v úli spracujú tak, že vrstvia rúška do buniek a hlavami ho dusia. Medzi jednotlivé vrstvy dávajú med a výlučky svojich žliaz. V takto ošetrenom peli vzniká mliečne kvasenie, obal peľového zrnka popraská a tým je oveľa ľahšie stráviteľný. Pokiaľ by ho včelstvo nemalo, nemohlo by existovať.

Získavanie pergy je oveľa náročnejšie ako u bežného peľu a preto je cenovo drahší.

Perga je unikátny prírodný biologicky aktívny produkt s mimoriadnymi ozdravnými vlastnosťami. Podľa kvality biologicky aktívnych komponentov obsiahnutých v nej (monosacharidy, 16 zameniteľných a nezameniteľných kyselín, 13 mastných kyselín, karotenoidy, vitamíny E, C, D, P, K, B1, B2, B3, B6, draslík, magnézium, fosfor, mangán, železo, meď, zinok, chróm, jód, kobalt, enzýmy a látky podobné hormónom) a ich všestranného a efektívneho pôsobenia na organizmus človeka, podobný produkt v prírode neexistuje. Pri vnútornom užívaní pergy, ktorá prešla mliečno-kyslým kvasením, je riziko vzniku alergických reakcií na peľ znížené na minimum.


Použitie:      1 krát denne čajovú lyžičku , u detí polovičná dávka

Perga sa nepridáva do žiadneho nápoja, používa sa bez akejkoľvek úpravy. Nechajte voľne rozplynúť v ústach.

Hmotnosť:   90g


Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Perga peľ 90g

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: Perga
  • Dostupnosť: Skladom
  • 13,40€

Súvisiace produkty