Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Ak pocítite bolesť v hrdle, alebo len jemné škrabkanie,

toto je moja PRVÁ POMOC.

Vynikajúci na zapálené hrdlo- z vlastnej skúsenosti.

Ústny spray s propolisom 

Obsahuje preverené antimikrobiálne látky. Propolis je známy pre účinok na baktérie, plesne a pre účinky hojivé. Prípravky s propolisom používajú osoby pre uvoľnenie, osvieženie a odstránenie nepríjemných pocitov v ústnej dutine. Je možné použiť aj pri virózach a angínach. 

Použitie: strieka sa niekoľkokrát  denne do úst

Výrobok nie je vhodný pre deti a osoby alergické na propolis.

Sediment je prirodzený.

Krajina pôvodu: Česká republika

Pred použitím pretrepať.

Objem: 25g

Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Ústny spray propolis 25g

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: Propolis spray
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3,80€

Súvisiace produkty