Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Masť s apisinom - včelím jedom

Včelí jed sa tvorí v jedovej žľaze včely robotnice, ktorá ho používa iba na svoju obranu a v prípade potreby ním paralyzuje nepriateľa. Bodnutie včelou vyvolá u zdravého človeka len lokálnu reakciu - začervenanie, opuch a ostrú bolesť. Ľudský organizmus toleruje do 10 včelích bodnutí. Na včelie žihadlo najcitlivejšie reagujú deti, starší ľudia a najmä alergici. 

Masť sa vtiera podľa potreby v tenkej vrstve do pokožky.

Masáž prekrvuje pokožku v oblasti bolestivých kĺbov, pomácha pri reumatizme. 


Udržuje masírované časti v dobrom stave.

Objem: 20 g


 Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Včelí jed

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: včelí jed
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,20€