Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

  • Propolisová tinktúra s kvapkadlom 28g

Propolisová tinktúra s kvapkadlom 28g

Na naliehanie našich zákazníkov prinášame obľúbenú propolisovú tinktúru s kvapkadlom. 

Použitie: Kvapky s obsahom účinných antimikrobionálnych látok možno použiť na lokálnu alebo bodovú aplikáciu na kožu alebo v ústnej dutine. Propolis je známy ako účinný prostriedok na baktérie a plesne.Prípravok nie je vhodný pre deti.

Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.


Propolisová tinktúra je podľa našich skúseností vhodná na afty, nehojace sa rany, pri bolesti hrdla a na tisíc iných využití.

Upozornenie: riediť vodou

Zloženie: alcohol, aqua, propolis cera /obsah alkoholu: 60%/

Hmotnosť: 28g

Výrobca: Pleva, Česko


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Propolisová tinktúra s kvapkadlom 28g

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: Propolisová tinktúra s kvapkadlom 28g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 5,80€

Súvisiace produkty