Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Hotová propolisová masť obsahuje 3% čistého propolisu, 10% lanolinu a 87% vazelíny.

Má antibakteriálne, antivírusové a protiplesňové účinky. Hojí rany, tíši svrbenie, mierni bolesť a podporuje obnovu tkanív.

Pri príprave masti je dôležité, aby sa propolis so základom masti homogénne premiešal. To je možné dosiahnuť použitím propolisového prášku, ale vhodnejšie je použiť propolisový extrakt. 

Objem: 40 g

Tieto poznatky vychádzajú zo skúseností našich zákazníkov.Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Propolisová masť 40g

  • Výrobcovia Robínia
  • Kód produktu: Propolisová masť
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,70€

Súvisiace produkty