Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Materská kašička lyofilizovaná je vyrábaná spôsobom lyofilizácie , t.j. zmrazením a následným vysušením. Tento spôsob zabezpečuje jej dlhodobú trvanlivosť.

Materskú kašičku vylučujú nelietajúce včely vo veku 5-15 dní zo žliaz hltanu a hornej čeluste. V tej dobe sa začnú živiť plástovým peľom, ktorý je bohatý na vitamíny, tuky a ďalšie biologicky aktívne látky. Kašička steká včele do hltanu a potom do sosáčika. Z neho včela dáva behom celého obdobia kladenia vajíčok malé porcie kašičky larvám. Kašička, ktorou včely kŕmia larvy robotníc, sa chemickým zložením líši od kašičky určenej larvám v matečníku. Kašička pre larvy budúcej královny obsahuje až 10-krát viac užitočných látok a nazýva sa materská.

Svojím vzhľadom pripomína materská kašička smotanu, má mliečno-bielu alebo krémovú farbu, špecifickú vôňu a sladko-kyslú chuť.

Návod na použitie:

Materskú kašičku si doprajte najlepšie ráno nalačno 20 minút pred jedlom.

Priloženou odmerkou naberte 1 dávku materskej kašičky, vysypte na plastovú lyžicu  a pridajte ďalšie 2 odmerky vody a odmerkou zamiešajte.Dôkladne premiešajte, aby sa materská kašička rozpustila. Nechajte minimálne 1 minútu rozplynúť pod jazykom a potom prehltnite. Odmerku umyte a vysušte.

Užívajte 1 dávku denne. Neprekračujte stanovené denné dávkovanie.

Pre preventívne posilnenie organizmu stačí podávanie 2 dávok týždenne. Opatrnosť je potrebná u ľudí alergických na včelie produkty.

Materskú kašičku je možné podávať i niekoľko týždňov /40 dní - 6 týždňov/. Kúru je vhodné opakovať niekoľkokrát za rok.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov, alergikov a tehotné ženy. Pri onkologických ochoreniach sa nedoporučuje.

Skladujte na suchom a tmavom mieste.  Materská kašička nesmie prísť do styku s kovom.

Balenie obsahuje

2000 mg, jedna dávka 200-230mg

 Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Materská kašička lyofilizovaná 10 dávok 2g

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: Materská kašička lyofilizovaná 2g
  • Dostupnosť: Skladom
  • 6,80€

Súvisiace produkty

Štítky: materská kašička