Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.

Zloženie:Včelí peľ obsahuje 185 živín a 22 aminokyselín, tisíce rôznych enzýmov, hormónov, vitamínov a ďalších látok. Peľ obsahuje 35% proteínu, obrovské množstvo B komplexu, vitamíny A, C, D, E, K , minerálne látky/napr. draslík, horčík, kremík, železo, meď, fosfor, síra, chlór, mangán/ , bielkoviny, sacharidy.


Peľ sa nedoporučuje užívať pri onkologických ochoreniach, nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy.


Dávkovanie: 1-2 čajové lyžičky denne / u detí polovičná dávka/, nevhodné pre ľudí alergických na včelie produkty

Upozornenie:  Včelie produkty sú silnými antioxidantami.

Objem: 125 g


Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Včelí peľ 125 g

  • Výrobcovia Mede
  • Kód produktu: Včelí peľ
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,10€

Súvisiace produkty