Chceme priniesť ľuďom to dobré,
čo v prírode máme.


Propolis obsahuje: 

55% živicových a balzamových látok, 15% vosku, 5% éterických olejov, 2% peľu. Zvyšok tvoria vitamíny a mikroelementy.

Propolis je prírodná, mimoriadne vyvážená látka, ako komplex vykazuje mohutné antibiotické pôsobenie. Používa sa hlavne ten propolis, ktorý je zoškrabaný z horných a bočných rámov. Pri zbere sa povinne oddeľuje vosk.

Propolis nemá stále chemické zloženie. Príčinou je regionálne rozdielny pôvod tejto látky. Farba propolisu je rôzna. Od svetlohnedej až k tmavočervenej až čiernej- záleží na jeho pôvode. Pri uskladnení vo vzduchotesných nádobách je doba jeho použiteľnosti 5 rokov, najúčinnejší je v čerstvom stave.

Zloženie propolisu je veľmi komplikované a jeho hodnota závisí od jeho pôvodu, čistoty a spôsobe uchovávania.

Návod na prípravu:  20 g surového propolisu zmiešame s 0,5 litra liehu /alebo min.40% alkohohom/ , necháme 10 dní postáť v tmavej miestonosti, občas premiešame. Po 10 dňoch užívame, necedíme

Objem: 20g

Informácie  o tomto produkte vychádzajú zo skúseností našich zákazníkov.


Vzhľadom k nariadeniu Európskeho parlamentu a Rady európskeho spoločenstva č.1924/2006 a č. 1169/2011 nesmieme u tohto produktu uvádzať žiadne ďaľšie liečebné účinky,  informácie a zdravotné tvrdenia. Aj keď sú všeobecne známe a roky overené, a pretože môžu ovplyvňovať ľudské zdravie a nie sú produktom farmaceutických firiem, ale sú čisto prírodné. Zrejme z týchto dôvodov bolo treba pre tieto prírodné látky obmedziť informácie o účinkoch, aby ich ľudia, pokiaľ možno menej užívali a viacej kupovali chemické produkty farmaceutických firiem .

O konkrétnych účinkoch si preto prosím  prečítajte v externých zdrojoch a na internete. Vzhľadom k vyššie uvedenému nariadeniu, nesmieme uvádzať ani odkaz, kde tieto informácie nájdete.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Propolis surový 20 g

  • Výrobcovia Pleva
  • Kód produktu: Propolis
  • Dostupnosť: Skladom
  • 4,95€

Súvisiace produkty